Druhy pohřbů

ULOŽENÍ DO ZEMĚ

Poslední rozloučení se zesnulým může proběhnout v obřadní síní nebo v kostele. Po smutečním obřadu následuje uložení rakve do hrobu či hrobky. Samozřejmostí je zajištění církevních služeb (kněze), výkop hrobu či odkrytí hrobky, zajištění hrobníka, živé dechové hudby, profesionálního řečníka, nebo autobusu.

ZPOPELNĚNÍ S OBŘADEM

Zpopelnění s obřadem v obřadní síni, nebo kostele. Samozřejmostí je zajištění církevních služeb - kněze, profesionálního řečníka, nebo autobusu. 

ROZLOUČENÍ V DOMĚ SMUTKU

Na přání Vám zajistíme poslední rozloučení se zesnulým v Domě smutku, tj. přímo u Vás doma. Po rozloučení bude rakev se zesnulým převezena ke kremaci, nebo na hřbitov, kde bude uložena do hrobu či hrobky. V případě zájmu Vám zajistíme řečníka. 

ZPOPELNĚNÍ BEZ OBŘADU

Pohřeb žehem) jedná se pouze o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v kostele -či obřadní síni

Objednání pohřbu u Vás doma

Pokud je pro Vás cesta na naši pobočku komplikovaná, rádi Vám pomůžeme a pohřeb sjednáme v klidu a pohodlí Vašeho domova.

Cesta není účtována. Ceny služeb jsou stejné jako při sjednání pohřbu v naší kanceláři.

Nebo též máme připravený služební automobil. Pro vyřízení pohřbu Vás z Vašeho domu odvezeme na naši sjednávací kancelář a po vyřízení pohřbu odvezeme zase zpět domů. Disponujeme služebním vozem s řidičem, který je určen pro přepravu nejbližších pozůstalých. Tato služba je zcela ZDARMA.

Církevní a civilní obřad v kostele či smuteční síni

Smuteční obřad zajistíme na kterémkoli místě v České Republice, záleží pouze na Vás, který typ obřadu a místo si vyberete.

JSME TU PRO VÁS 24 HODIN DENNĚ 7 DNÍ V TÝDNU.

Vytvořte si webové stránky zdarma!